mobil menu
ara ara
klima bakım servisi

Klimanın temiz olması demek soluduğunuz havanın temizlenmesi demektir. Klima temizleme ile hava kalitenizi artırırsınız. ...

Bakımsız Klima hasta eder mi?

tarih icon20.01.2016       tarih icon(3181)
Bakımsız Klima hasta eder mi? Her mevsim yaşam ortamlarımızı ısıtmak veya soğutmak için kullanılan klimaların bakımları yapılmadığı zaman bizleri hasta edebilmektedir. Bu hastalıklar özellikle klima kullanımının yoğun olduğu yaz dönemlerinde daha çok gözükmekte ve ciddi sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Klimaların bakımsız olarak kullanılmalarının yanı sıra yanlış klima kullanımı sonucunda da ortaya çıkan hastalıklar kronik olarak tekrar edebiliyor. Düzenli olarak temizliği yapılmayan, rutin olarak gerekli klima bakımları aksatılan, aksayan parçaları değiştirilmeyen klimalarda oluşan tozun ve mikrobun doğrudan solunumu ile hastalıklar meydana geliyor. Bunun yanında doğrudan ve yüksek şiddette klima altında kalmak serin hava astımdan zatürreye kadar bir çok hastalıklarla karşılaşılmasına neden oluyor.

Klima onarım servisi olarak klimanızın bakımının yanın da klimanın kullanımı konusunda da dikkatli olunması konusunda müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz.

Klima bakımı aksatılan veya yanlış klima kullanımı sonucu:

baş ağrısı, kronik yorgunluk, sinüzit, alerji, yüz felci, astım, zatürre, göz rahatsızlıkları gibi hastalıklar meydana gelebilir.

Klimaların sebep olduğu en çok görülen rahatsızlıkların başında üst solunum yolu hastalıkları gelmektedir. Ani hava değişimi sebebi, kuruyan üst solunum yolları birlikte sinüslerimiz, kulağımız, bademciğimiz ve boğazımız zarar görür. Bu etki nedeniyle farenjit, sinuzit, orta kulak iltihabı, bademcik enfeksiyonu gibi hastalıklar meydana gelir. Bu gibi hastalıklardan kaçınmak için klima bakım ve temizliklerinin aksatılmaması gereklidir.

Astımlı ve alerjik nezleli çocukların klima altında kalmamaları konusunda uyarı yapan uzmanlar aksi taktirde aşırı soğuk hava ile karşılaşan akciğerlerde zedelenmelerin meydana gelebileceğini söylemektedirler. Zatürre ve sinüzite de yakalanma riskinin arttığı bu durumların önüne geçmek için klima bakımı yaptırılmalıdır.

www.klimaonarimservisi.com
klima servis adresi Online Klima Servis Talep Formu
klima servis adresi İletişim formu & adres & Kroki
klima servis adresi Çağrı Merkezi 876 0 888 www.klimaonarimservisi.com
Klima Servisi İstanbulKlima Bakım Servisi İstanbulKlima Montajı

Klima Onarım Servisi, klimasa.com tarafından önerilmektedir. Tüm istanbul ilçelerine klima servis hizmeti sunmaktayız.

servis bölgelerimizKlima Servis Bölgeleri

klima markalarıServis Klima Markaları

Google | ALEXA | Klima Servisi | XHTML | CSS
web tasarım seo Web Tasarım & SEO

İletişim & Kroki

Yakuplu Mah. Önder Cd. No.6
Beylikdüzü / İST - Askaya Klima
(0212) 876 0 888
0532 431 67 26 - 0530 313 67 26

klima servisi krokisi